ANASAYFA > KURUMSAL > FİRMA HAKKINDA

Oktay Elektrik & Aydınlatma 1988 yılından beri deneyimli mühendis ve uzman kadrosuyla elektirik sektöründe faaliyet gösteren yeniliklere açık ve idealist bir firmadır.

27 Yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin her noktasında Dünya standartlarına uygun şekilde müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen, çözüm odaklı, kalite anlayışını ve teknik altyapısını bu konuda en iyi seviyeye getirerek hizmetlerine devam etmektedir. Hepsi alanlarında uzman personelimiz birinci sınıf detaylı işçilik ve hizmet mantığını uygulamalarımıza taşır.

Oktay Elektrik & Aydınlatma olarak amacımız müşterilerimize ilk seferinde her defasında ve zamanında çağın koşullarına uygun hizmet ve ürün sunmaktır. Hizmetimiz çözümün sunulmasıyla bitmeyip çözümün kalitesinin daimi kontrolünü içermektedir. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Oktay Elektrik & Aydınlatma tecrübelerini sunduğu hizmetin her kısmında akılcı çözümlere dönüştürmektedir. Uzun vadede müşteri memnuniyetini vizyonu haline getiren Oktay Elektrik & Aydınlatma sağladığı çözümün kalitesinin takipçisidir. Bütün uygulamaları en ince ayrıntısına kadar projelendirilip hesaplanır. Sermayemiz bitirdiğimiz projelerimizdir.

Tecrübelerimizi sizler ile paylaşmaktan memnuniyet duyarız.