ANASAYFA > HİZMETLER > PROJE

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ
Yangın ihbar Sistemi diğer güvenlik sistemleri içerisinde en önemli yere sahiptir. Yangının bir binaya ve yaşayanlarına verebileceği zararlar düşünüldüğünde yangın algılamanın gerekliliği daha net anlaşılabilir.

Yangın algılama sistemleri, yürürlükteki yönetmeliklerine ve ilgili standartlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Binalarda farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çok çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir. Günümüzdeki teknolojik yapılaşmada yüksek binalar, fabrikalar, iş merkezleri, hastaneler ve insanların yoğun olarak bulunduğu binalarda yangın ihbar sistemleri ile diğer güvenlik ve kontrol sistemleri arasında entegrasyon ihtiyacı ve seviyesi her geçen gün artmaktadır.

Firmamız, her yıl yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktada anahtar teslim projeleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

CCTV SİSTEMLERİ
Kamera ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli güvenlik ve yönetim araçlarının başında gelmektedir. CCTV sistemleri; imalathaneler, hastaneler, eğitim kurumları, oteller, fabrikalar, konutlar, siteler, alışveriş merkezleri, havalimanları, ofisler vb. izlenmek istenen tüm alanlarda kullanılmaktadır. Bu sistemler, ilgili kişiyi güvenlik problemini değerlendirmesi ve uygun müdahalede bulunabilmesi için bilgilendirir.

Teknolojinin gelişmesi ile network tabanlı sistemler ön plana çıkmaya başlamış ve bunlarla birlikte kullanılan yazılımlar sayesinde akıllı video analizleri daha detaylı yapılmaya başlanmıştır.

Sistemler internet, cep telefonu ve akıllı telefonlar üzerinden izlenebilmekte ve yönetilebilmektedir.

Firmamız, her yıl yurtiçinde ve yurtdışında sektöründe lider bir çok firmanın da çözüm ortağı olarak anahtar teslim projeleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, YGörüntülü Diafon ve Akıllı bina teknolojileri ürünleri, Telefon Santral sistemleri, Access geçiş ve kontrol sistemleri, Profosyonel Ses sistemleri ve bu sistemlere ait tüm ürünlerin satışını yapmaktadır.

Ayrıca, taahhüt departmanı ile Hastahane, Okul, Fabrika, Otel, Hidro Elektrik Santrali (HES), Rüzgar Enerji Santrali (RES), Havalimanı, AVM , Konut projelerinin tüm zayıf akım sistemlerini yapmaktadır.